French press Renberg 600 ml

600 ml
Počet šálků
6 šálků

• , zakoupeno v Pánvičky a nože.cz

Doporučuji - pokud máte rádi kávu připravenou French press.

• , zakoupeno v i-domácípotřeby.cz

• Lepší než předchozí model!

• , zakoupeno v i-domácípotřeby.cz

Kvalitní zpracování na to, kolik stojí. (Verze s nerezem místo plastu)

Objem
600 ml
Počet šálků
6 šálků

RENBERG Konvička na čaj a kávu French Press 600 ml oranžová RB-3101oran

Konvička typu French Press má inovativní prvky. Celá konstrukce je z masivního plastu, který zpevňuje a chrání skleněnou část. Víčko je shora opatřeno silikonovým kroužkem a malou filtrační mřížkou na vnitřním lemu. Bonus - odměrka na kávu!

Materiál:

• žáruvzdorné sklo/pevný plast
  • nerez sítko i všechny části pístu
  • objem 600ml

ilustrační foto

• , zakoupeno v Pánvičky a nože.cz

Doporučuji - pokud máte rádi kávu připravenou French press.

• , zakoupeno v i-domácípotřeby.cz

• Lepší než předchozí model!

• , zakoupeno v i-domácípotřeby.cz

Kvalitní zpracování na to, kolik stojí. (Verze s nerezem místo plastu)

• , zakoupeno v KAMODY.CZ

jsem spokojená

• elegantní provedení
    • jde kompletně rozdělat (kromě sítka jde vytáhnout skleněnou část z nerez obalu)

zcela splňuje účel a je na ní hezký pohled :)
    určitě doporučuji, sama mám víc jak půl roku a teď jsem koupila další jako dárek k vánocům :)

• elegantní vzhled
    • sítko se po pár měsících začalo třepit
    • mezi sklo a nerez se dostává voda a už tam zůstává

nedoporučuji pro nízkou kvalitu provedení