French press Renberg 800 ml

8 šálků
Typ
french pressy

• , zakoupeno v MALL.CZ

Funkčně spolehlivý s krásným desingem.

• , zakoupeno v i-domácípotřeby.cz

Tuto konvici znám, protože se mi po letech rozbila, hledala jsem novou. Užívám ji jak na přípravu kávy tak i čaje. Nejčastěji na posezení venku, pro více lidí. Je pohodlné z ní rozlévat kávu nebo čaj. Cenově je asi ve střední kategorii, vím, že ji zase třeba rozbiju. Jsem spokojená. Dcera si v ní připravuje bylinné čaje. Vnuk experimentuje s různými džusy a je spokojený, že stroma zůstane u dna pod "pístem".

• , zakoupeno v Pánvičky a nože.cz

Barevně se mi hodí do kuchyně,funkci plní velmi dobře,máme z něho radost.

Objem
8 šálků
Typ
french pressy

RENBERG Konvička na čaj a kávu French Press 800 ml oranžová RB-3102oran

Konvička typu French Press má inovativní prvky. Celá konstrukce je z masivního plastu, který zpevňuje a chrání skleněnou část. Víčko je shora opatřeno silikonovým kroužkem a malou filtrační mřížkou na vnitřním lemu. Bonus - odměrka na kávu!

Materiál:

• žáruvzdorné sklo/pevný plast
  • nerez sítko i všechny části pístu
  • objem 800ml

ilustrační foto

• , zakoupeno v MALL.CZ

Funkčně spolehlivý s krásným desingem.

• , zakoupeno v i-domácípotřeby.cz

• , zakoupeno v Pánvičky a nože.cz

Barevně se mi hodí do kuchyně,funkci plní velmi dobře,máme z něho radost.

• Hned při prvním použití sklo prasklo.

Výrobek by měl být odolný vůči teplu.... dost mne zklamal.