Monix Vitro Express 12

• velký objem sítka - i s polovinou, není problém udělat velmi silnou kávu
    • návod v češtině včetně praktických rad
    • velmi výhodná cena v porovnání s ostatními značkami
    • vše funguje jak má

Trochu jsem měl strach z této značky, protože jsem nevěděl jakou kvalitu očekávat a mohu potvrdit že je kvalita je velmi dobrá.
    S konvičkou jsem nadmíru spokojený.
    Káva je velmi chutná a lahodná.

objednala jsem zboží na doporučení, jsem spokojená

Materiál nádoby
hliníkové

Moka kávovar Monix VitroMax 98 4034 na 12 šálků

Hliníková kafetiera Monix

Pro tradiční přípravu italské kávy s vynikajícím aroma

Přetlakový kávovar – tzv. perkolátor

Ergonomická rukojeť

Bezpečnostní ventil

Zrcadlový povrch pro snadnou údržbu

Vše, co potřebujete pro přípravu výborné kávy

Vhodná pro všechny druhy sporáků, s výjimkou indukce

Velikost 12 šálků – 7 dcl

Rozměry: 140×280 mm

Těsnění kávovaru je výměnné, lze jej objednat

• Levné
    • Kvalitní kafé

spokojenost

• velký objem konvičky
    • velký objem sítka - i s polovinou, není problém udělat velmi silnou kávu
    • návod v češtině včetně praktických rad
    • velmi výhodná cena v porovnání s ostatními značkami
    • vše funguje jak má

S konvičkou jsem nadmíru spokojený.
    Káva je velmi chutná a lahodná.

objednala jsem zboží na doporučení, jsem spokojená